Tyhy- ja virkistyspäivä Rauhalahdessa
Vinkit virkistys-/tyhypäiväksi!


Suunnittelemme mielekkään tyky-/tyhy-/virkistyspäivän toiveittenne mukaan. Ohjelma voi sisältää esim. liikuntaa, luentoja, kuntotestausta ja kisailuja sekä kylpemistä & herkullista ruokaa.
TYHYPÄIVÄ-TARJOUS
Tyhy-/Virkistyspäivä 30 € / hlö sis: ohjatun ohjelman* ja ruokailun (lounas tai päivällinen, ei juhlapyhinä).
Tyhy-/Virkistyspäivä Jätkänkämpällä 49 € / hlö sis: ohjatun ohjelman* ja tiistain perinneillan Jätkänkämpällä - savusauna & perinnepäivällinen (kesällä myös torstaisin).
*Ohjattu ohjelma, kesto 1 h, min 10 hlö, valittavana lajit: kurlaus, olympialaiset, kevytsuunnistus, hikiliikunta (kahvakuula, RPV...), lumikenkäily, luontopolku, kiipeily, kuntotesti, fysioterapeutin luento.
Sunnuntaisin ja pyhäpäivisin 2 -kertainen hinta.
METSÄKYLVYT SÄÄLLÄ KUIN SÄÄLLÄ
Kehon ja mielen hoitoa metsässä kaikkina vuodenaikoina. Metsä rauhoittaa, siellä verenpaine laskee ja stressi helpottaa.
1. Metsäkylpy 45 min, 150 € / 4-10 hlöä, lisähenkilöt 12 €
Säällä kuin säällä, säähän sopiva lämmin pukeutuminen. Ryhmän haltuunotto, metsämeditaatio, kehon aktivointi, loppurauhoittuminen.
2. Huolien hättyytys metsäkylpy n. 1, 5 h, 290 € / 4-10 hlöä, lisähenkilöt 14 €
Kuvaus; Ryhmän haltuunotto, huolilappujen täyttö, metsämeditaatiot, kehon aktivointi, nuotion teko, huolten poisto, terveysjuoma ja loppurauhoittuminen nuotion äärellä.
UUTUUS! TURVATYHY
Koulutuksen kesto noin 2 tuntia. Kouluttaja entinen ammattinyrkkeilijä Mika Tossavainen.
Koulutuksessa perehdytään mahdollisiin uhkaaviin tilanteisiin ja harjoitellaan tilanteissa toimimista.
Aiheita ovat: hätävarjelulaki, ennakoiminen, irtaantuminen, pakeneminen
Ohjelman hinta 49 € / henkilö, sisältää ohjelman ja buffetruokailun.
Minimi 8, maksimi 14 henkilöä.
VALMIITA RYHMÄPAKETTEJA
Firmakurlaus: alk. 400 € Kesto 2-3 tuntia, ryhmäkoko 30-200 henkilöä, pelipaikka aivan kylpylähotellin edessä tai sopimuksen mukaan myös Jätkänkämpällä tai sisätiloissa. Kesällä ja talvella. Tutustu tarkemmin.
Virkistyspäivät laavulla alk. 40 € / 3 h: Katso kaikki LAAVU-tuotteet!
Private Kylpylä: 700 € / 2 h, kylpylä allasosastoineen ja saunoineen on mahdollista varata omaan käyttöön iltaisin klo 21 alkaen. Varaa altaalle vaikka "Tropical pool menu". Lisätiedot.
Voimme yhdistää palveluihimme myös yhteistyökumppaneidemme tuotteita esim. keilaus, minigolf, lasersotapelit, palloilulajit (tennis, padel, squash jne), paintball-sotapeli maastossa, virtuaalipelit, teatteri- ja musiikkiesitykset, laivaristeilyt jne.
KYSY LISÄÄ JA VARAA: p. 030 608 30 tai myynti@rauhalahti.fi
LISÄÄ OHJELMAVAIHTOEHTOJA: